Virat Kohli ‘Should Have Done Better’: Ex Australia Star Points Out After Former India captain Drops Catches

विराट कोहलीले पहिलो टेस्टमा फिल्डिङ गर्दा मौका गुमाए।© ट्विटर

नागपुरमा भएको पहिलो टेस्टको पहिलो दिनमा भारतले अस्ट्रेलियालाई हावी भए पनि फिल्डिङ राम्रो हुन सक्ने केही अवसरहरू थिए। अचम्मको कुरा, यो विराट कोहली थिए जो दुई हारेको मौकाको केन्द्रमा थिए। पहिले, पूर्व भारतीय कप्तानले अष्ट्रेलियाका स्टार ब्याट्सम्यान स्टिभ स्मिथलाई दिनको 16 औं ओभरमा पुन: राहत दिए। त्यो ओभरको पहिलो बलमा, स्मिथ फुलर डिलिभरीको बिरूद्ध ड्राइभको लागि गए र बाक्लो बाहिरी किनारा पाए। पहिलो स्लिपमा उभिएका कोहलीले आफ्नो दाहिने हात फैलाए तर बललाई थाम्न सकेनन्।

त्यसपछि दोस्रो सत्रमा पिटर ह्यान्ड्सकम्बले जडेजाको एक विकेट लिए । विकेटकिपर केएस भरतको ग्लोभ्समा लागेपछि बल डिफ्लेक्ट भयो। कोहली फेरि स्लिपमा फिल्डिङ गर्दै बलमा पुग्न सकेनन्। अष्ट्रेलियाका भूतपूर्व स्टार मार्क वाले कमेन्ट्री गर्ने क्रममा औंल्याए: “छिटो हिँड्नका लागि तपाईंको खुट्टा धेरै नजिक हुनुपर्छ।” स्मिथले ३७ रन बनाए भने ह्यान्ड्सकम्ब ३१ रनमा आउट भए ।

“कोहली आफ्नो स्थितिमा धेरै उच्च थिए। अलि तल बस्नुपर्ने थियो,” वाले थपे। “उसले अलिकति राम्रो गर्नुपर्थ्यो। लगभग उसले आशा नगरेको जस्तो।”

खेलको बारेमा कुरा गर्दा, भारतीय स्पिनर रविन्द्र जडेजाले आफ्नो अन्तर्राष्ट्रिय पुनरागमनमा पाँच विकेट लिएका थिए जब भारतले बिहीबार अष्ट्रेलिया विरुद्धको पहिलो टेस्टको पहिलो दिन शासन गर्‍यो। जडेजाले ५–४७ रन फर्काए र सह स्पिनर रविचन्द्रन आश्विनले तीन विकेट लिएर नागपुरको पिचमा अन्तिम सत्रमा अस्ट्रेलियालाई १७७ रनमा अलआउट गरे।

जवाफमा कप्तान रोहित शर्माले ५६ र अश्विनले गोल गर्न बाँकी हुँदा स्टम्पसम्म एक विकेट गुमाउँदै ७७ रन बनाएका थिए । आयोजक अष्ट्रेलियासँग अझै १०० रनले पछि छ ।

एएफपी इनपुटहरूको साथ

दिनको विशेष भिडियो

सानिया मिर्जाको सबैभन्दा अनमोल इच्छा के थियो ?

यस लेखमा उल्लेख गरिएका विषयहरू