हेर्नुहोस्: युजवेन्द्र चहलले कुलदीप यादवको कान समाते, न्युजिल्यान्डविरुद्धको भारतको सिरिज स्वीप गरेपछि

न्युजिल्याण्ड विरुद्धको तेस्रो एकदिवसीय खेलपछि कुलदीप यादव र युजवेन्द्र चहलको मैत्रीपूर्ण पल© ट्विटर

मंगलबार भएको तेस्रो तथा अन्तिम एकदिवसीय खेलमा न्युजिल्यान्डसँग ९० रनले पराजित भएको भारतले शृंखला स्विप गरेको हो । इन्दौरको होल्कर क्रिकेट स्टेडियममा भएको खेलमा भारतका लागि रोहित शर्मा, शुभमन गिल, हार्दिक पाण्ड्या, कुलदीप यादव र शार्दुल ठाकुर स्टार थिए। न्युजिल्यान्डका कप्तान टम लाथमले टस जितेर फिल्डिङ रोजेपछि रोहित शर्मा (८५ बलमा १०१ रन) र शुभमन गिल (७८ बलमा ११२ रन)ले शतक प्रहार गरेपछि भारतले ९ विकेट गुमाएर ३८५ रन बनाएको थियो। जवाफमा शार्दुल र कुलदीपले समान ३–३ विकेट लिएपछि ब्ल्याकक्याप्स २९५ रनमा अलआउट भयो ।

खेलपछिको प्रस्तुतिको क्रममा, एक रमाइलो घटना प्रकाशमा आयो जसमा युजवेन्द्र चहल आफ्नो टोलीका साथी कुलदीप यादवसँग मैदानमा ब्यानरमा संलग्न देखिएका थिए। बायाँ हाते स्पिनर मोहम्मद सिराजसँग कुरा गरिरहेको बेला चहलले कुलदीपको कान पछाडिबाट समातेर टाउको हल्लाए।

भिडियो यहाँ हेर्नुहोस्:

मंगलबार न्युजिल्यान्डमाथिको जितसँगै भारतले एकदिवसीय वरीयताको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ भने इंग्ल्यान्डलाई पछि पारेको छ । भारतको अहिले ११४ रेटिङ पोइन्ट छ भने थ्री लायन्सको ११३ रेटिङ पोइन्ट छ । अष्ट्रेलिया ११२ रेटिङ अंकका साथ तेस्रो स्थानमा छ। न्युजिल्यान्ड र पाकिस्तान क्रमशः १११ र १०६ रेटिङ अंकका साथ चौथो र पाँचौं स्थानमा छन्।

भारत विरुद्ध न्युजिल्याण्ड एकदिवसीय शृंखलाको बारेमा कुरा गर्दा, रोहित शर्माको नेतृत्वमा रहेको टोलीले उद्घाटन खेलमा पाहुनाहरूलाई १२ रनले पराजित गरेको थियो। दोस्रो खेलमा भारतले ८ विकेटको दबदबा कायम गर्दै शृंखला जितेको थियो ।

दिनको विशेष भिडियो

“संघको पहिलो प्रतिक्रिया अस्वीकार छ”: #MeToo विरोधमा पत्रकार

यस लेखमा उल्लेख गरिएका विषयहरू