जोस बटलर जय हो "ठूलो गहिराई" नेदरल्याण्ड्स विरुद्धको एकदिवसीय शृंखला स्वीपपछि इंग्ल्याण्डको टोलीमा

जोस बटलरले नेदरल्याण्ड विरुद्धको एकदिवसीय सिरिजमा २४८ रन बनाएका थिए ।© ट्विटर

नेदरल्याण्ड्स विरुद्धको तीन खेलको एकदिवसीय शृंखलाको दाबी गरेपछि, इङ्ल्यान्डका स्ट्यान्ड-इन कप्तान जोस बटलरले आफ्नो टोलीमा ठूलो गहिराइ भएकोमा उत्साह व्यक्त गरे। जेसन रोयको अविजित शतक र बटलरको ८६ रनको अविजित पारीले इङ्ल्यान्डले ३०.१ ओभरमा २४५ रनको लक्ष्य पछ्याएको भिआरए क्रिकेट मैदान एम्स्टेलभिनमा मात्र दुई विकेटको क्षतिमा पार्यो। यो जितसँगै इंग्ल्याण्डले तीन खेलको एकदिवसीय सिरिजमा ३–० को अग्रता लिएको छ । “हामीले धेरै राम्रो खेल्यौं। बलमा उत्कृष्ट, राम्रो ब्याटिङ पनि। त्यहाँ धेरै क्रिकेट आउँदैछ जुन धेरै रोमाञ्चक छ, हामीसँग यो टोलीमा गहिरो गहिराइ छ, धेरै उत्साहित छ,” बटलरले खेल पछिको प्रस्तुतीकरणमा भने। ।

“पेनेको लागि उत्कृष्ट डेब्यू, ब्रायडन कार्स रोमाञ्चक देखिन्छ र साल्ट पनि प्रभावशाली छ। एम्स्टर्डमको यात्राको लागि बार्मी आर्मीलाई धन्यवाद,” उनले थपे।

२४५ रनको लक्ष्य पछ्याएको इंग्ल्याण्डले रोय र फिलिप साल्टले उत्कृष्ट खेल खेल्दै ९ ओभरमा ८१ रन बनाएर राम्रो सुरुवात गरेको थियो । १० औं ओभरमा लोगान भान मिकेरेनले ४९ रन बनाएर डगआउटमा फिर्ता पठाए । सोही ओभरमा डेविड मलान आउट भए ।

एकपछि अर्को गर्दै दुई प्रहारको सामना गर्दै इङ्ल्यान्डले जोस बटलरलाई क्रिजमा ल्यायो र रोयसँगै ब्याट्सम्यानले नेदरल्यान्ड्सको बलिङ लाइनअपको खिल्ली उडायो।

पदोन्नति गरियो

रोयले ८६ बलमा १०१* रन बनाए भने बटलरले ६४ बलमा ८६* रन बनाएर २४५ रनको विशाल लक्ष्यलाई मात्र ३०.१ ओभरमा पछ्याउँदै ८ विकेटले जित हासिल गर्दै तीन खेलको एकदिवसीय शृङ्खला पनि जित्यो।

यसअघि स्कट एडवर्ड्स, बास डे लीडे र म्याक्स ओ’डाउडले आ–आफ्ना अर्धशतक बनाएर नेदरल्यान्ड्सलाई पहिलो इनिङ्समा २४४ रनको स्कोरमा पुर्याएको थियो। इंग्ल्यान्डका लागि डेभिड विलीले ४ विकेट लिए भने ब्राइडन कार्सले २ विकेट लिए ।

यस लेखमा उल्लेख गरिएका विषयहरू