India vs Australia: Rain Likely To Play Spoilsport During second ODI In Visakhapatnam

भारतले विशाखापट्टनममा दोस्रो एकदिवसीय खेलमा अष्ट्रेलियाको सामना गर्दैछ© एएफपी

विशाखापट्टनम (आन्ध्र प्रदेश):

विशाखापट्टनममा भारत र अस्ट्रेलियाबीचको दोस्रो एकदिवसीय खेलमा वर्षाले भूमिका खेल्ने सम्भावना छ । भारत र अस्ट्रेलियाबीचको दोस्रो एकदिवसीय खेल आइतबार विशाखापट्टनमको डा वाईएस राजशेखर रेड्डी एसीए–वीडीसीए क्रिकेट स्टेडियममा हुँदैछ । तर मौसमले खराब खेल खेल्न सक्छ र लाखौं क्रिकेट फ्यानहरूको पार्टीलाई बर्बाद गर्न सक्छ जसले यो खेल स्टेडियमबाट वा इलेक्ट्रोनिक माध्यमबाट लाइभ हेर्नेछन्। यसअघि शनिबार साँझ धेरै पटक पानी परेको विशाखापट्टनममा शनिबार र आइतबार पानी पर्ने सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका थिए । आन्ध्र क्रिकेट संघका सचिव एसआर गोपीनाथ रेड्डीले शनिबार भने कि स्टेडियममा सुपर सोपर्स र भूमिगत ड्रेनेज प्रणालीको राम्रो व्यवस्था छ।

“रङ्गशालामा सुपर सपर्स र भूमिगत ड्रेनेजको राम्रो व्यवस्था छ। हामीले पिच मात्र होइन, सम्पूर्ण आउटफिल्ड पनि कभर गरेका छौं। यस मैदानमा निकासको व्यवस्था राम्रो छ। केही घण्टा मात्रै पानी परेमा मैदान सुकेपछि खेल सुरु गर्न सकिन्छ तर लामो समयसम्म पानी परेमा खेलमा असर पर्छ। वर्षा रोकिएपछि हामी एक घण्टाभित्र मैदान तयार गर्न सक्छौँ,’ रेड्डीले एएनआईलाई भने।

तीन खेलको एकदिवसीय सिरिजमा भारत अहिले १–० ले अगाडि छ ।

पहिलो खेलमा मोहम्मद शामी (३/१७), मोहम्मद सिराज (३/२९) र रविन्द्र जडेजा (२/४६) को बलमा भारतले अष्ट्रेलियालाई ३५.४ ओभरमा १८८ रनमा आउट गरेको थियो। मिचेल मार्स (६५ बलमा ८१ रन)ले मात्र ब्याटिङमा ठूलो योगदान पुर्याए ।

189 रनको लक्ष्य पछ्याउँदा, मिचेल स्टार्क (3/49) को ओपनिङ स्पेलले भारतलाई 39/4 मा घटायो र मार्कस स्टोइनिसले पनि दुई स्काल्प लिए, तर केएल राहुल (75*) र रविन्द्र जडेजा (45*) बीचको 108 रनको साझेदारीले मद्दत गर्यो। भारतले १० ओभर बाँकी रहँदै पाँच विकेटले जित हात पारेको हो ।

अलराउन्ड प्रदर्शनका लागि जडेजा ‘म्यान अफ द म्याच’ घोषित भए ।

तेस्रो एकदिवसीय खेल २२ मार्चमा चेन्नईको एमए चिदम्बरम स्टेडियममा हुनेछ।

यसअघि भारतले सिरिजको रेड बल लेगमा २–१ को जित निकाल्दै अष्ट्रेलियाविरुद्धको बोर्डर–गावस्कर ट्रफी जितेको थियो । यो जितसँगै उनीहरूले आईसीसी विश्व टेस्ट च्याम्पियनसिपका लागि छनोट भएका छन् र जुन ७ देखि लण्डनको द ओभलमा अस्ट्रेलियासँग खेल्नेछ।

यस लेखमा उल्लेख गरिएका विषयहरू