न्यूजील्याण्ड बनाम श्रीलंका, दोस्रो टेस्ट, तेस्रो दिन लाइभ स्कोर अपडेटहरू

न्यूजील्याण्ड बनाम श्रीलंका लाइभ: न्यूजील्याण्ड चालकको सिटमा छन्।© एएफपी

न्यूजिल्याण्ड विरुद्ध श्रीलंका, दोस्रो टेस्ट, तेस्रो दिन लाइभ स्कोर अपडेट: श्रीलंकाले वेलिंगटनको बेसिन रिजर्भमा न्यूजिल्याण्ड विरुद्ध जारी दोस्रो टेस्टको तेस्रो दिनमा रिकभरीको नजर राख्नेछ। शनिबार केन विलियम्सन र हेनरी निकोल्सको आक्रामक दोहोरो शतकले न्युजिल्यान्डको वर्चस्वलाई बलियो बनायो। ब्ल्याक क्याप्सले आफ्नो पहिलो इनिङ्स ४ विकेटको क्षतिमा ५८० रन बनाएर घोषणा गर्‍यो भने दोस्रो दिनको खेलमा श्रीलंकालाई २ विकेटमा २६ रनमा झरेर दुई खेलको शृङ्खला बराबरी गर्ने सम्भावना कम भएको थियो। फर्ममा रहेका विलियम्सनले २१५ रन बनाएका थिए भने निकोल्सले करियरकै उत्कृष्ट २०० रन बनाएका थिए, यो जोडीको तेस्रो विकेटका लागि ३६३ रनको साझेदारीले श्रीलंकालाई प्रतियोगिताबाट बाहिर पारेको थियो। (लाइभ स्कोरकार्ड)

यहाँ न्यूजिल्याण्ड र श्रीलंका बीचको दोस्रो टेस्टको तेस्रो दिनको लाइभ स्कोर अपडेटहरू छन्, सिधा बेसिन रिजर्भ, वेलिंगटनबाट

यस लेखमा उल्लेख गरिएका विषयहरू